O mnie

emilia maciejewskaCześć!

Nazywam się Emilia Maciejewska-Latosińska i jestem autorką wszystkich tekstów publikowanych na tym blogu. W skrócie opisać siebie mogę jako osobę którą wiele zainteresować może. Swój wolny czas dzielę między balet, gotowanie, gry planszowe. Ponieważ uważam, że celem życia jest doświadczanie, staram się być też na bieżąco z wydarzeniami kulturalnymi.

Miło mi gościć Cię w skromnych progach tego bloga, miejsca, w którym dzielę się tym, co mnie spotyka. Piszę o swoich podejściu do organizacji czasu, minimalizmie sporcie i innych zainteresowaniach. Znajdziesz tu więc zarówno moje opinie (zajrzyj do sekcji Filozofia), opowieść o minimalizmie jak i bogaty opis  świata konwentów fantastyki na czele z grami planszowymi (Geek Zone jest tym czego szukasz ;).

Jeżeli jesteś tu pierwszy raz koniecznie zajrzyj na moją Bucket List, w której spisałam swoje cele długoterminowe i pomysły na podróże.

Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na moim blogu będą dla Ciebie przydatne i pomogą Ci czerpać więcej radości ze wszystkiego, co robisz.

Jeżeli masz temat o którym chętnie byś u mnie poczytał albo chcesz podzielić się ze mną swoją refleksją dotyczącą już opublikowanych materiałów, pisz śmiało na emilia@emiliamaciejewska.pl