O mnie

emilia maciejewskaCześć!

Nazywam się Emilia Maciejewska i w skrócie opisać siebie mogę jako miks geeka, minimalistki i fanki sportu. Ponieważ uważam, że celem życia jest doświadczanie, staram się być osobą aktywną i lubię być w centrum wydarzeń. Swój wolny czas dzielę między bieganie, taniec i gry planszowe. To wszystko łączę oczywiście z pracą na etacie i blogowaniem.

Miło mi gościć Cię w skromnych progach tego bloga, miejsca, w którym dzielę się tym, co mnie spotyka. Piszę o swoich sposobach organizacji czasu, podejściu do życia i zainteresowaniach. Znajdziesz tu więc zarówno moje opinie (zajrzyj do sekcji Filozofia) , opowieść o minimalizmie jak i bogaty opis  świata konwentów fantastyki na czele z grami planszowymi (Geek Zone jest tym czego szukasz ;). Poza tym dużo zaoferować Ci mogę wspólną wyprawę przez krainę dźwięków w cotygodniowej odsłonie playlist Pozytywka, które znajdziesz na moim koncie Spotify. Jeżeli jesteś tu pierwszy raz koniecznie zajrzyj również na moją Bucket List, w której spisałam swoje cele długo terminowe i pomysły na podróże.

Mam nadzieję, że treści, które znajdziesz na moim blogu będą dla Ciebie przydatne i pomogą Ci czerpać więcej radości ze wszystkiego co robisz.

Jeżeli masz temat o którym chętnie byś u mnie poczytał albo chcesz podzielić się ze mną swoją refleksją dotyczącą już opublikowanych materiałów pisz śmiało na emilia@emiliamaciejewska.pl