emiliamaciejewska.pl

Bez kategorii

Jak skutecznie i bezboleśnie popełnić samobójstwo

pills Masz już dość codziennych zmagań ze światem, który ciągle staje na drodze do realizacji marzeń? Jesteś przekonany, że samobójstwo to jedyne słuszne wyjście z tej sytuacji? Przeczytaj te kilka zdań nim podejmiesz decyzję.

Stop.

Zatrzymaj się i pomyśl. Zastanów się co sprawia, że chcesz opuścić ten świat. Niezadowolenie z własnych osiągnięć? Przytłaczające oczekiwania jakie wobec Ciebie mają najbliżsi? A może właśnie brak bliskiej osoby, która wesprze Cię w trudnych chwilach? Daj sobie chwilę i znajdź prawdziwą przyczynę dla której w ogóle rozważasz samobójstwo. Gdy już sobie to uświadomisz, ze spokojem przeczytaj to zdanie:

„Sytuacje bez wyjścia to moment, w którym po prostu trzeba dłużej pomyśleć, by znaleźć rozwiązanie.”

Jesteś w stanie to zrobić. Głęboko wierzę, że skoro czytasz te słowa, nie jesteś pewien swojej decyzji. Zapewne zdajesz sobie też sprawę, że samobójstwo to czyn w wielu przypadkach nieodwracalny. Nie przeraża Cie myśl że w świecie, w którym Ciebie zabraknie ktoś może być równie smutny jak Ty? Smutny, ponieważ będzie pamiętał Ciebie i czas który z Tobą spędził. Będzie wiedział, że miałeś przed sobą wiele pozytywnych chwil, a nie zdążył Ci ich pokazać. Daj innym szansę poznania Ciebie i otwórz się na inne spojrzenie na Twoją obecną sytuację.

Zawsze jest nadzieja

Jeśli jeszcze Cie nie przekonałam, że zabić siebie to pójść po najmniejszej linii oporu i nie podjąć walki o swoje, to pozwól że przyznam Ci się do czegoś. Ja też kiedyś zastanawiałam się czy popełnienie samobójstwa nie byłoby dobrym rozwiązaniem dla mnie. Nie byłam osobą szczególnie lubianą w grupie rówieśniczej, a wiele oczekiwań ze strony rodziny mnie przerastało. Te momenty w których z każdym dniem coraz mniej wierzyłam w sukces i w to że kiedykolwiek moje dni zaczną mnie cieszyć pamiętam jakby to było dziś. Nie zabiłam się jednak. Powodem było kilka ciepłych słów, które usłyszałam od osób, od których absolutnie się tego nie spodziewałam.

Dlatego gorąco namawiam Cię do podjęcia działań w kierunku poprawy swojej sytuacji. Próbując naprawić swoje położenie w jakikolwiek inny sposób inny niż samobójstwo, w przypadku wyboru złej metody masz szansę, by podjąć kolejną próbę rozwiązania problemu. Z pewnością znajdziesz też ludzi, którzy Ci w tym pomogą. Po pomoc i dalsze wsparcie możesz się zgłosić wybierając jeden z poniższych numerów telefonów:
116 123 – Telefon zaufania dla osób dorosłych w kryzysie emocjonalnym
22 425 98 48 – Telefoniczna pierwsza pomoc psychologiczna
116 111 – Telefon zaufania dla dzieci i młodzieży
801 120 002 – Ogólnopolski telefon dla ofiar przemocy w rodzinie „Niebieska Linia”
800 112 800 – „Telefon Nadziei” dla kobiet w ciąży i matek w trudnej sytuacji życiowej

Ten prosty krok przybliży Cię do rozpoczęcia życia o jakim marzysz. Skuteczne samobójstwo da Ci 100% pewności, że w Twoim życiu „coś” się zmieni, lecz ta zmiana będzie wyjątkowo radykalna. Ten telefon będzie Cię kosztował znacznie mniej, a zyskasz wiele. Uwierz, że nasze dni mogą być wypełnione czymś więcej niż tylko smutek i niepowodzenia.

Pozwól sobie na to.

PS:

Jesteś blogerem? Umieść podobny tekst u siebie i pomóż zakopać w wyszukiwarkach rzeczywiste wskazówki jak się zabić. Instrukcje znajdziesz tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *